PALOGO fb VANTRANSNEW

Przewóz osób: Polska - Anglia - Polska

Prosimy pamiętać, że przed dokonaniem rezerwacji z POLSKA-ANGLIA PRZEWOZY wszyscy klienci muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. POLSKA-ANGLIA PRZEWOZY nie ponosi odpowiedzialności za klientów, którzy nie mogą przekroczyć granicy państwa w wyniku nie posiadania ważnego paszportu lub dowodu osobistego

© 2014 POLSKA-ANGLIAPRZEWOZY.PL. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

CENNIK

 

POLSKA - ANGLIA od 400zł

ANGLIA - POLSKA od 80£

 

Bagaż: 60kg (suma max 2ch bagaży) + bagaż podręczny (torebka lub mały plecak)

ROZKŁAD JAZDY

 

Wyjazdy z POLSKI - środa

Wyjazdy z ANGLII -  piątek

 

W przypadku grup zorganizowanych:

wyjazdy odbywają się w każdym dniu tygodnia

Szanujemy czas naszych klientów jak i swój własny, dlatego odbieramy Państwa ze wskazanego miejsca i dowozimy pod żądany adres. Dokładną informację o godzinie wyjazdu podajemy telefonicznie.

 

PŁATNOŚĆ

 

GOTÓWKA (opłata u kierowcy) / PRZELEW

 

DANE DO PRZELEWU: 

POLSKA-ANGLIABUSY

AGNIESZKA SITEK

UL. KOCHANOWSKIEGO 14B/3

64-920 PIŁA

 

Alior Bank Spółka Akcyjna

58 2490 0005 0000 4500 1819 0229

 

SWIFT: ALBPPLPW

 

w tytule proszę wpisać: imię, nazwisko, adres, opłata za przesyłkę

 

Specjalizujemy się w przewozie osób z Polski do Anglii i z Anglii do Polski, dbając o Państwa maksymalny komfort oraz poczucie największego bezpieczeństwa.

 

Nowoczesne, wyposażone w klimatyzację oraz TV busy oferowane przez naszą firmę to gwarancja komfortowego i bezpiecznego dotarcia we wskazane miejsce.

 

Wykorzystując doświadczenie w branży transportowej i motoryzacyjnej oferujemy tanie i szybkie przewozy z Polski do Anglii oraz z Anglii do Polski. Odbieramy Państwa z danego miejsca i przewozimy pod wskazany adres, a wszystkie zlecenia realizowane są przez wykwalifikowanych kierowców, których celem jest również zadbanie o odpowiednią atmosferę podczas podróży jak i Państwa bezpieczeństwo. Wszystkie pojazdy są regularnie sprawdzanie, w związku z czym podróże przebiegają bezproblemowo.

 

Nasi stali Klienci cenią sobie liczne rabaty, które dla nich przygotowujemy oraz bardzo atrakcyjne ceny, w których zawarte są: największa wygoda oraz bezpieczeństwo nawet na najdłuższych trasach.